У Китаї лікарні і крематорії переповнені через COVID-19

У Китаї через зростання кількості захворюваних на COVID-19 переповнені лікарні і крематорії.Пекінський лікар Говард Бернштейн сказав, що за понад тридцять років екстреної медицини він ніколи не бачив нічого подібного. Про це інформує Експерт із посиланням на Reuters.

Пацієнти прибувають до лікарні у все більшій кількості. Майже всі люди похилого віку і багато з них мають симптоми COVID-19. Розповідь Бернштейна співпадає з інформацією, наданою медичним персонал з інших міст Китаю. Це, безумовно, найбільший спалах у країні з початку пандемії. Урядові лікарні та крематорії Пекіна переповнені.

«Лікарня просто переповнена згори донизу», — сказав Бернштейн Reuters наприкінці «стресової» зміни в приватній Пекінській об’єднаній сімейній лікарні. «Відділення реанімації заповнене», як і відділення невідкладної допомоги, педіатричне відділення та інші палати, сказав він.

«Багато з них потрапили до лікарні. Їм не стає краще за день чи два.. люди продовжують приходити до лікарні, але вони не можуть піднятися нагору в лікарняні палати…Вони знаходяться у реанімації кілька днів», — зазначив лікар.

48-річна Соня Ютард-Борро, головний лікар приватної лікарні Raffles у Пекіні, сказала, що кількість пацієнтів у п’ять-шість разів перевищує звичайний рівень, а середній вік пацієнтів підскочив приблизно на 40 років і становить понад 70 років. За її словами, пацієнти та їхні родичі відвідують Raffles, тому що місцеві лікарні «перевантажені». Вони хочуть отримати препарат від COVID-19 виробництва Pfizer «Paxlovid», який в багатьох лікарнях, включаючи Raffles, закінчується.

«Вони хочуть ліки як заміну вакцини, але ліки не замінюють вакцину», — сказала Ютард-Бурро. Ютар-Бурро, яка, як і Бернштейн, працює в Китаї близько десяти років, хвилюється, що найгірше ще попереду.

В іншому місці Китаю медичний персонал повідомив Reuters, що в деяких випадках ресурси вже вичерпані, оскільки рівень захворюваності пацієнтів та персоналу є особливо високим. Одна медсестра із західного міста Сіань сказала, що 45 із 51 медсестри в її відділенні та весь персонал відділення невідкладної допомоги захворіли на COVID-19. «Серед моїх колег багато позитивних випадків», — сказала 22-річна медсестра на прізвище Ван.

Раніше повідомлялося, що вчені стурбовані можливістю появи нового штаму COVID-19 через спалах хвороби у Китаї. «Населення Китаю дуже велике, а імунітет обмежений. І, схоже, це те середовище, в якому ми можемо спостерігати вибух нового варіанту», – сказав доктор Стюарт Кемпбелл Рей.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии