Курйоз: у Греції жінку за неправильне паркування оштрафували на рекордні 6 млн євро

Після того, як жінка прийшла до тями, вона вирішила розібратися в ситуації і звернулася до місцевих державних органів.Штраф такого рівня – практично абсолютний рекорд в автомобільному світі. Про це пише Експерт з посиланням на Аmpercar.

Досить цікавий інцидент стався днями на острові Родос у Греції. Тут місцевий муніципалітет відправив дівчині-водієві “лист щастя” за порушення правил паркування. Відкривши конверт автоледі ледь не зомліла.

Річ у тім, що сума штрафу дорівнювала 6 648 444 євро. Після того, як жінка прийшла до тями, вона вирішила розібратися в ситуації і звернулася до місцевих державних органів. Жінка навіть пожартувала, що в неї стільки немає на карті і їй доведеться платити готівкою.

Спочатку чиновник не зрозумів сарказму, але після того, як йому показали суму штрафу, він також виявився дуже спантеличеним. Після перевірки програми виявилося, що при розрахунку суми просто виникла системна помилка, тому “лист щастя” скасували, а у жінки перепросили.

Зазначимо, що спочатку жінка вирішила, що її оштрафували на 6648 євро, що також чимала сума, адже середня заробітна плата в Греції становить близько 700 євро, а штрафи за порушення правил дорожнього руху варіюються від 40 до 80 євро.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии