Toyota презентувала інноваційний концепт-кар Lexus

Toyota презентувала інноваційний концепт-кар Lexus із великим запасом ходу і штучним інтелектом Butler.Toyota презентувала інноваційний концепт-кар Lexus із запасом ходу приблизно 1000 кілометрів, який планується випустити до 2026 року, інформує Reuters.

Повідомляється, що представлений концепт-кар є частиною стратегічного плану із переходу японського автовиробника до електромобілів. Концепт-кар LF-ZC використовує «призматичні, високопродуктивні» батареї, які забезпечують приблизно вдвічі більший запас ходу, ніж звичайні електромобілі, або приблизно 1000 кілометрів (620 миль). LF-ZC з низькою посадкою має простору кабіну та використовує передову технологію штучного інтелекту, яку Toyota назвала «Butler». За словами Toyota, система AI здатна визначати переваги, про які водії можуть не знати самі.

«Ключ до досягнення цих проривів — це мінімізація та скорочення запчастин у всіх сферах, включаючи менші, ефективніші батареї з більшою потужністю та більшим запасом ходу», – сказав головний брендинговий директор Toyota Саймон Хамфріс.

Нагадаємо, Toyota у червні оголосила про амбітний план щодо збільшення кількості акумуляторних електромобілів, включаючи запуск літій-іонних акумуляторів наступного покоління, які пропонують довший діапазон і швидшу зарядку.

Новини партнерів

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии