У Мінцифри зробили важливу заяву щодо українського електронного підпису

У Мінцифри повідомили, що український електронний підпис відповідає європейським стандартам.Український електронний підпис відповідає європейським стандартам. Про це на своєму телеграм-каналі повідомив Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, інформує Експерт.

«Нещодавно успішно пройшли тестування на eSignature Validation Plugtests 2022. Отже, технічно готові до взаємного визнання цифрових підписів з ЄС. Взаємне визнання електронних підписів — важлива частина плану цифрової євроінтеграції. Наші цифрові підписи мають приймати в будь-якій країні Євросоюзу», — йдеться в повідомленні.

За словами Міністра, це створює безліч переваг для бізнесу і всіх українців (наприклад, можна буде отримувати послуги в ЄС, підприємцям укладати онлайн- контракти з іноземними партнерами, відкривати міжнародні рахунки тощо).

Зазначається, що тестування проводив технічний комітет Європейського інституту телекомунікаційних стандартів ETSI. Саме стандарти ETSI застосовуються в країнах Європейського Союзу в сфері електронних довірчих послуг.

Новини партнерів

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии