Google назавжди видалить акаунти, якими тривалий час не користувались

Google оголосила про впровадження нової політики, згідно з якою вони будуть назавжди видаляти неактивні акаунти. Ця ініціатива спрямована на покращення безпеки та забезпечення ефективного управління користувачами.За новими правилами, які набудуть чинності з наступного місяця, якщо користувач не увійде в свій акаунт протягом тривалого періоду часу, його акаунт може бути видалений назавжди. Це стосується користувачів, які не входили до свого акаунта протягом останніх двох років, пишуть Економічні Новини.
Google пояснює, що ця політика допоможе зменшити ризик зловживання та несанкціонованого доступу до неактивних акаунтів. Вона також спростить процес управління активними користувачами та забезпечить більшу безпеку їхніх особистих даних.
Компанія розуміє, що деякі користувачі можуть бути занедбалими щодо входу до своїх акаунтів, тому вони надсилали повідомлення та нагадування про необхідність активності. Однак, незалежно від цього, Google вважає важливим дотримуватись політики видалення неактивних акаунтів для загальної безпеки користувачів.
Користувачі, які хочуть зберегти свої акаунти, мають можливість виконати простий процес входу до них перед встановленою датою. Це гарантує, що їхні акаунти залишаться активними та будуть доступними для використання.

Новини партнерів

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии