Цукерберг планує створити інноваційну систему для медичних досліджень

Цукерберг з дружиною планують створити систему штучного інтелекту для досліджень у галузі наук про життя.Дружина Марка Цукерберга Прісцилла Чан повідомила, що потужність генеративного штучного інтелекту може «прискорити зусилля з лікування, запобігання або контролю всіх хвороб», інформує Reuters.

ШІ використовується в галузі наук про життя вже кілька років. Серед популярних платформ можна назвати AlphaFold від Google DeepMind, що може прогнозувати структури білків, RadImageGAN від Nvidia, що може ідентифікувати такі захворювання, як інсульт, серцевий напад і рак.

«Масштабне впровадження потужності генеративного штучного інтелекту в біологію дозволить дослідникам включити ці технологічні досягнення у свою роботу, що прискорить зусилля з лікування, запобігання або контролю всіх хвороб», – сказала Прісцилла. Система навчатиметься на наборах даних із програмного інструменту CZ Cell x Gene, на ресурсах Chan Zuckerberg Biohub Network і Chan Zuckerberg Institute for Advanced Biological Imaging та використовватиме загальнодоступні дані.

Новини партнерів

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии