Mercedes-Benz будуть мати «суперкомп’ютери»

Компанія Mercedes-Benz у партнерсті з Google обладнає авто «суперкомп’ютерами».У компанії Mercedes-Benz повідомили, що об’єдналися з Google у сфері навігації та забезпечать «суперкомп’ютерну продуктивність» у кожному автомобілі з автоматизованими датчиками водіння. Про це інформує Експерт із посиланням на Reuters.

Як нові, так і старі автовиробники змагаються, щоб знайти програмні функції, вперше розроблені Tesla, які дозволяють дистанційно оновлювати продуктивність автомобіля, запас заряду батареї та можливості самостійного керування.

У компанії Mercedes повідомили, що співпраця з Google забезпечить авто інформацією про дорожній рух і дозволить здійснювати автоматичне змінення маршрутів.

Водії також зможуть дивитися YouTube, коли автомобіль припаркований або перебуває в режимі автономного водіння. Усі транспортні засоби на майбутній платформі модульної архітектури Mercedes матимуть гіперекрани.

Повідомляється, що інші автовиробники, зокрема General Motors, Renault, Nissan і Ford, вже вбудували в свої автомобілі цілий пакет сервісів Google, пропонуючи такі функції, як Google Maps, Google Assistant та інші програми.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии