Україну заполонили викрадені авто: подробиці

Щорічно в Україні знаходять сотні машин, які були викрадені в інших країнах та які знаходяться у розшуку по лінії Інтерполу.Про це інформує ресурс «Закон і Бізнес«, посилаючись на дані Департаменту міжнародного поліцейського співробітництва, пише Експерт.
За інформацією правоохоронців, у 2021 році в Україні було встановлено 312 автотранспортних засобів, що розшукувались правоохоронними органами іноземних країн. Найбільше авто було вкрадено у Італії (72), Чехії (59) та Німеччині (50). Також своїх автівок позбувалися громадяни Польщі (18), Словаччини (12), Литви (9), Болгарії та Франції (по 8), Австрії (7), Швеції (6), Бельгії (5), Латвії (4), Великої Британії та Норвегії (по 3), Нідерландів, Швейцарії, Сербії, Іспанії та Мексики (по 2), Румунії, Фінляндії, Греції, Бразилії, Туреччини, Данії, Казахстану, Португалії, Японії, Хорватії, Люксембургу та Боснії і Герцеговини (по 1).
З Росії, до речі, поцупили 26 авто. І лише 19 автотранспортних засобів, що розшукувались правоохоронними органами України, в цей же рік були встановлені на території іноземних держав: у Росії аж 17, а в Сербії та Чехії — по 1. Оскільки в Україні найбільше знаходиться нелегальних автівок з Італії, Чехії, Німеччини, Росії та Польщі, припускається, що саме ці країни і є найбільшими постачальниками крадених машин. Беззаперечним лідером «чорного експорту», попри війну, залишається Російська Федерація.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии