Не заводиться машина взимку: як запустити двигун

Мінусова температура повітря може призвести до того, що автомобільний акумулятор вироблятиме менше струму, через що двигуну буде набагато важче запуститися вранці.Холод також впливає на моторне мастило: воно може не текти належним чином, створюючи ще більше навантаження на акумулятор. Експерти запропонували декілька практичних порад, які допоможуть завести двигун, про це пише Експерт з посиланням на  OBOZREVATEL.
Холодним ранком автомобіль може не заводитися через низку причин. Внаслідок загущення моторного мастила стає важче прокачувати блок двигуна.
Іноді трапляється, що у паливопроводах накопичується волога, яка може замерзнути та стати причиною блокування палива. Зрозуміло, за таких умов двигун не запуститься. А дизельним авто треба більше часу задля передачі потужності двигуну при запуску.

Водіям на старих авто варто бути особливо обачними. Карбюратори чутливі до морозної погоди, адже їхні маленькі сопла можуть засмічуватися. Це не дасть волозі випаровуватися і спричинить накопичення льоду.

Щоб запустити двигун після морозної ночі, водіям треба зробити наступні кроки.
Вимкнути все
Фари, обігрівачі, радіо споживають заряд батареї. Перед тим, як спробувати завести автомобіль вимкніть всі пристрої – шанси одразу запустити двигун значно зростуть.
Якщо двигун завівся, не спішіть вмикати всю електрику, акумулятор має трохи попрацювати.
Натиснути зчеплення при включенні запалювання
Щоб зменшити обсяг роботи, який має виконати акумулятор і дати двигуну можливість завестися навіть у промерзлій машині, експерти радять скористатися цікавим «трюком». Можна злегка злегка натиснути на зчеплення під час повороту запалювання.
Перевірити, чи проводи акумулятора чисті та затягнуті
Необхідно перевірити акумулятор і кабелі на наявність корозії.
Якщо ознаки окислення виявлені, треба одягнути захисні окуляри та рукавички, від’єднати кабелі акумулятора (спочатку негативні) і почистити сильною сумішшю харчової соди та води за допомогою зубної щітки.
У випадку, коли кабелі не піддаються корозії, варто перевірити їх на міцність. Так, ослаблені кабелі можуть перешкоджати належному протіканню струму.
Залити моторне мастило
Низький рівень моторного мастило створює навантаження на акумулятор для запуску двигуна. Використовуйте щуп, щоб перевірити рівень мастила і поповніть його, якщо рівень низький. Після цього спробуйте знову запустити двигун.
Прикурювання
Це має бути останнім заходом, використовувати який можна лише за умови вичерпання всіх попередніх.
«Коли обидва автомобілі перебувають у нейтральному положенні та з вимкненими двигунами, приєднайте один кінець червоного кабелю для прикурювання до плюсової клеми акумулятора вашого автомобіля, а інший кінець – до плюсової клеми зарядженого акумулятора іншого автомобіля. Потім приєднайте один кінець чорного кабелю до мінусової клеми акумулятора іншого автомобіля, а інший кінець – до нефарбованої металевої поверхні вашого автомобіля. Після цього запустіть двигун іншого автомобіля та залиште його працювати кілька хвилин, перш ніж запустити свій двигун», – радять експерти.
Крім того, варто дотримуватися порад, які допоможуть запобігти прикрій ситуації, коли автомобіль не заводиться. Заміна акумулятора може стати небажаним навантаженням на гаманець, але це допоможе запобігти потенційно дорожчим викликам поломки щоразу, коли холодного ранку втомлена батарея підводить вас. Перевіряти стан батареї слід регулярно.
При заведенні охолодженої машини, витрачається на 40% більше палива, ніж зазвичай. Тому бензиновий бак варто тримати достатньо заповненим. Також водіям радять використовувати правильні моторні мастила, призначені для холодних погодних умов.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии