У Мінцифри розповіли про користування інтернетом на окупованих територіях

У Мінцифри розповіли, як безпечно користуватись інтернетом на окупованих територіях. Російські війська на тимчасово окупованих територіях України змушують українських провайдерів перемикатися на російські точки обміну інтернет-трафіком, а в разі відмови привласнюють собі бізнес і насильно підключають російський інтернет. Для обходу російських обмежень в інтернеті та безпечного використання Мінцифри радить українцям застосовувати VPN-сервіси. Про це інформує Експерт з посиланням на ПРОЦЕС.

У будь-якому разі українці отримують інтернет, але російський — з усіма їхніми обмеженнями та загрозами. Тобто без інстаграму, фейсбуку та інших сервісів, заблокованих на території рф. У такому разі, щоб мати доступ до всіх ресурсів, а російські спецслужби не могли відстежувати поведінку користувачів, ми радимо українцям використовувати VPN-сервіси.

Відомо, що українці за кордоном або на тимчасово окупованих територіях можуть безкоштовно скористатися сервісом ClearVPN за допомогою застосунку Дія. За даними Mediasat, компанія-власник сервісу MacPaw відкрила таку можливість для українців за допомогою сервісу Дія.Підпис, який підтверджує особистість людини. Для цього слід зайти до кабінету ClearVPN, ввести свої дані чи зареєструватись та обрати Дія.Підпис для підтвердження громадянства.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии