Російські окупанти шукають нові «лайфхаки», як втекти з війни, — СБУ

Російські окупанти шукають нові «лайфхаки», як втекти з війни, і пиячать від страху.Тепер вони йдуть у відпустку «за сімейними обставинами», приїжджають додому і на війну більше не повертаються – бо пишуть заяви на звільнення. Про це свідчить нова телефонна розмова окупантів, яку перехопила СБУ. Про це інформує Експерт з посиланням на Службу Безпеки України.

«У нас все съ*бались, осталось 6 человек, представляешь?.. Никто не возвращается, все увольняются, все сматываются», – розповідає дружині рашист, який воює на сході України. Така тенденція у лавах ворога спостерігається все частіше. Як і те, що вони дуже бояться атак українських захисників. І щоб хоч якось приглушити страх, користуються давно перевіреним «лайфхаком» – пиячать.

«Я бухаю… Потому что боюсь. Здесь все бухают», – зізнається загарбник. Це ще добре, що влітку командирам не доведеться видавати пам’ятки російським солдатам, що антифриз – це отрута і його пити не можна. А кому з них страшно, то нагадуємо про «гарячу» телефону лінію 2402. Подзвонивши на неї, можна здатися в полон. Працює цілодобово для українських і російських номерів.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии