Більша частина мешканців Німеччини підтримують Україну у війні з РФ

Кожен другий громадянин Німеччини вважає, що уряд країни міг би надавати Україні більшу підтримку для протистояння повномасштабній російській агресії. Як повідомляє Експерт з посиланням на «Європейську правду», про це свідчить опитування компанії INSA на замовлення видання Bild am Sonntag.

49% респондентів висловили думку, що уряд Німеччини докладає недостатньо зусиль для того, щоб зупинити війну в Україні – це на 7% більше, ніж в аналогічному опитуванні на початку березня 2022 року.

Ще 35% опитаних задоволені рівнем підтримки, яку Києву надає Берлін, а решта 16% – не змогли відповісти на це запитання.

Дані опитування також показали, що у німців ослабли побоювання у зв’язку з тим, що війна може вийти за межі України. У квітні ескалації і поширення конфлікту боялися 73% респондентів, зараз – тільки 57%.

У те, що перемога у війні буде за Росією, нині вірять 17% опитаних у Німеччині (у квітні 2022 року таких було 23%). Натомість 20% вважають, що у війні може перемогти Україна (було 18%). Водночас більшість респондентів (48%, на 4% більше) очікує, що переможця в конфлікті не буде.

Що стосується можливості закінчення війни шляхом переговорів, то в це продовжують вірити 42% німців (на 5% більше, ніж торік), тоді як 40% опитаних так не вважають (було 46%).

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии