Японія рекордно збільшує витрати на оборону

Японія збільшує витрати на будівництво нових військових об’єктів, військових кораблів та інших суден.Японія оприлюднила рекордний бюджет на наступний фінансовий рік у розмірі 114,4 трлн ієн (863 млрд дол). Збільшення бюджету країни відбувається через ріст військових витрат і збільшення видатків на соціальне забезпечення населення, яке швидко старіє. Про це інформує Експерт із посиланням на Reuters.

Фінансування витрат на оборону, зокрема будівництво нових військових об’єктів, військових кораблів та інших суден, буде здійснюватись через облігації. У 2023 фінансовому році уряд планує випустити облігації на суму 434,3 мільярда ієн.

Новий бюджет був розроблений на фоні революційного плану прем’єр-міністра Японії Кісіда Фуміо. Прем’єр-міністр закликав подвоїти витрати Японії. До 2027 року військові затрати країни мають досягти 2% ВВП.

На думку багатьох аналітиків, це може завдати шкоди фінансовому стану країни. Нагадаємо Японія має рекордний державний борг, який у 2,5 рази перевищує розмір її економіки. Боротися з заборгованістю уряд країни планує шляхом отримання рекордних податкових надходжень. Це має статися через збільшення розміру корпоративних прибутків.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии