Українцям в Польщі загрожують штрафи до 13 тис. грн: за що можуть покарати

Українцям в Польщі потрібно бути обачними та дотримуватися усіх правил країни, адже за певні порушення передбачаються штрафи. Зокрема це стосується громадян, які пересуваються містами велосипедами та самокатами.Про це пише видання GAZETA.PL.

У разі, якщо громадяни, які пересуваються на велосипеді чи електричному самокаті по дорозі загального користування, у житловій чи проїжджій зоні, порушують правила, передбачені польським законодавством, то працівники муніципальної поліції мають право виписати штраф.

Розмір штрафів залежатиме від певних порушень, зокрема:

за їзду по тротуару, який призначений лише для пішоходів, порушникам доведеться заплатити від 50 до 200 злотих (від 433 до 1 734 гривень);за керування немоторними транспортними засобами без необхідних прав загрожуватиме штраф у розмірі до 1 500 злотих (до 13 005 гривень).Також покарання у вигляді штрафу до 1 500 злотих (до 13 005 гривень) передбачається за такі порушення:

об’їзд транспортного засобу, який зупинився перед пішохідним переходом;обгін транспортного засобу на пішохідному переході;невиконання вимог щодо зупинки транспортного засобу для переходу дороги інвалідам або особам з обмеженими фізичними можливостями;ненадання дороги пішоходу.Хто з українців може втратити виплати в Польщі

Скасувати українцям соціальні виплати в Польщі можуть у випадку, якщо:

українця викликали до відділення ZUS та він не з’явився протягом трьох днів;з реєстру прикордонної служби з’явилася інформація про виїзд українця з Польщі більш ніж на 30 днів;треті особи повідомили урядовцям, що українець залишив Польщу.Якщо громадяни України покинуть Польщу та продовжуватимуть отримувати грошову допомогу, то після перевірок держава може зобов’язати українців повернути кошти.

Для того, аби при виїзді з країни не втратити грошову допомогу, українцям потрібно повідомляти про це Управління соцзахисту Польщі. Таким чином, якщо громадяни повернулися до країни протягом 30 календарних днів, то виплати надаватимуть й надалі.

Новини партнерів

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии