Кремлівський олігарх таємно купив видання Forbes

Російський олігарх Могамед Мусаєв, пов’язаний із Кремлем, є реальним власником видання Forbes.Офіційно власником Forbes Media Group став 28-річний Остін Рассел, який купив видання за 800 млн. доларів. Однак Мусаєв під час святкування свого 60-річчя у Нью-Йорку зібрав знайомих, у тому числі топ-менеджерів Forbes, та проговорився про те, що саме він є справжнім власником видання.
Про це пише The Washington Post. Серед учасників вечірники був і сам Остін Рассел. Мабуть, він служить для прикриття, щоб ніхто не впізнав: реальним власником є кремлівський олігарх. Post отримав кілька аудіозаписів із розмовами Мусаєва.
“Я щойно купив глобальний Forbes”, – розповів Мусаєв одному зі своїх колег, йдеться у матеріалі, маючи на увазі медіа-групу Forbes, до якої входить американське видання журналу. “Ви розумієте, коли у вас в руках ключ від найавторитетнішого світового бренду, цей ключ дасть мені доступ до будь-якого”, – вважає він.
Судячи з записів розмов олігарха, Мусаєв повторював цю заяву знову і знову. В одному із записів він назвав Рассела “обличчям” угоди і наполягав на тому, щоб його власна участь зберігалася в таємниці. “Я роблю це більш тонко”, – сказав він, згідно з записом. “Ви розумієте, – сказав він у якийсь момент, – я працюю не кувалдою і не скальпелем, а лазером”.
У заяві для The Post Рассел заперечує будь-яку участь Мусаєва або російських осіб в угоді. “Мусаєв не має жодного відношення до угоди Forbes. Будь-яке припущення про протилежне є хибним”, – заявив представник Рассела.

Новини партнерів

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии