Блумберг вкладає 500 млн доларів в закриття всіх вугільних електростанцій

Майкл Блумберг вкладає 500 млн доларів в ініціативу щодо закриття всіх вугільних електростанцій США.Колишній мер Нью-Йорка Майкл Блумберг повідомив, що вкладе 500 млн доларів у наступний етап своєї кампанії з переходу на зелену енергетику, інформує Reuters.

Майкл Блумберг планує закрити «кожну останню» вугільну електростанцію в Сполучених Штатах і наполовину скоротити споживання газу до 2030 року. Інвестування 500 млн доларів США в ініціативу Beyond Carbon має на меті «завершити роботу з вугіллям», працюючи з державними та місцевими організаціями. Кінцевою метою ініціативи Beyond Carbon є закриття приблизно 150 вугільних електростанцій, скорочення поточного виробництва газу вдвічі та блокування будівництва нових газових електростанцій.

Бізнесмен вже витратив понад 500 млн долл на підтримку кампанії Sierra Club Beyond Coal, яка спочатку мала на меті вивести з експлуатації 30% вугільних електростанцій. У підсумку кампанія прискорила виведення з експлуатації понад 60% вугільних електростанцій та інвестувала 85 млн дол в місію по боротьбі з розширенням нафтохімічних заводів.

Новини партнерів

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии