ВМС ЗСУ створили новий дивізіон

На Дніпрі сформовано перший дивізіон річкового флоту.Військово-морські сили Збройних сил України створюють на Дніпрі флотилію з річкових бойових катерів. Про це розповів командувач ВМС віцеадмірал Олексій Неїжпапа, інформує Експерт з посиланням на PUNISHER.

Неїжпапа заявив, що дивізіон річкових катерів створили при підтримці командування Сухопутних військ. Основою дивізії став дообладнаний зброєю катерний склад, а підготовка людей проходила за допомогою іноземних спеціалістів. За словами командувача, перший дивізіон вже працює на півночі країни. Він знаходиться під керівництвом Сил оборони Києва і виконує завдання у прирічкових районах.

Важливість річкового дивізіону обумовлено в тому числі і сусідством з Білоруссю. У Білорусі є подібний річковий дивізіон у Пінську та база в Лоєві на кордоні з Україною, що в сукупності дає 19 військових суден. Тому укріплення півночі України на річках є вкрай важливим.

«Навчання і набуття спроможностей цих дивізіонів у найкоротший термін — одна з наших першочергових задач на річках. Нині ворог перебуває на півдні Дніпра, і ми повинні мати відповідні сили та засоби, які зможуть протистояти противнику на нашій головній водній артерії» – заявляє Олексій Неїжпапа.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии