Козацька гвардія України спільно з Fine Genes провели захід «Хустина відбудови»

Метою заходу був збір коштів для ремонту будівлі Домбоківської спеціальної школи І-ІІ ступенів Закарпатської обласної ради

Козацька гвардія України спільно з українським брендом одягу «Fine Genes» провели захід «Хустина відбудови», який був спрямований на збір коштів шляхом добровільних внесків і продажу хустин для ремонту покрівлі та приміщень їдальні будівлі Домбоківської спеціальної школи І-ІІ ступенів Закарпатської обласної ради, де наразі проживають та навчаються діти Дніпровського дитячого будинку, яких було релоковано під час повномасштабної війни.

Марія Устименко та Катерина Зубік – засновниці Fine Genes, який було створено у вересні 2022 р.. Ідея бренду полягає у пошуку талановитих дітей-переселенців, викупу їх малюнків із подальшим перенесенням на хустини та інший одяг.

Наприкінці благодійного вечора Верховний Отаман Козацької гвардії України Олександр Черниш оголосив, що завдяки гостям і небайдужим меценатам вдалося зібрати необхідну суму коштів на проведення всіх ремонтних робіт та запевнив, що обов’язково приїде до відремонтованої школи з солодкими подарунками.

Новини партнерів

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии