США купують у України велику партію зерна

Девід Бізлі повідомив, що США купують у України велику партію зерна для голодуючих регіонів.Директор Всесвітньої продовольчої програми ООН Девід Бізлі повідомив, що Сполучені Штати планують придбати у України близько 150 000 тонн зерна протягом наступних кількох тижнів. Про це інформують Економічні Новини з посиланням на Associated Press.

В ООН поки не повідомили про кінцеві пункти призначення зерна. Але Девід Бізлі говорив про голод, який насувається. «Я думаю, що є висока ймовірність того, що ми матимемо оголошення голоду» найближчими тижнями, сказав Бізлі.

Він назвав ситуацію, що склалася на Африканському Розі, «ідеальним штормом на вершині ідеального шторму, цунамі на вершині цунамі», оскільки схильний до посухи регіон намагається впоратися з високими цінами на продовольство та паливо, частково викликаними війною в Україні.

За словами Бізлі, довгоочікуване судно першої допомоги з України везе 23 000 тонн зерна, яких достатньо, щоб прогодувати 1,5 млн людей протягом місяця. Очікується, що воно прибуде до Джібуті 26 або 27 серпня і пшеницю мають відправити сухопутним транспортом до північної Ефіопії, де мільйони людей у ​​регіонах Тиграй, Афар і Амхара мають потребу у їжі.

Незважаючи на те, що зерно залишає Україну і зростає надія щодо стабілізації глобальних ринків, найбільш уразливі верстви населення світу чекають тривале та важке відновлення, сказав директор Всесвітньої продовольчої програми. «Навіть якщо ця посуха закінчиться, ми будемо говорити про глобальну продовольчу кризу принаймні ще на 12 місяців», — сказав Бізлі.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии