Борель заявив про створення іноземного центру підготовки ЗСУ

Пропозицію обговорюватимуть наприкінці серпня на засіданні Ради міністрів оборони країн ЄС у Празі.Євросоюз розглядає можливість створення місії навчання військовослужбовців української армії, про це на пресконференції в Іспанії заявив верховний представник ЄС із зовнішньої політики Жозеп Боррель, запис опубліковано у Twitter зовнішньополітичного відомства, інформує Експерт

За його словами, цю пропозицію обговорюватимуть наприкінці серпня на засіданні Ради міністрів оборони країн ЄС у Празі.

«Війна, схоже, триватиме, і вона потребує зусиль не лише з погляду постачання техніки, а й навчання та допомоги в організації армії», – сказав він.

Боррель зазначив, що в Україні відбувається не локальний конфлікт, не «асиметрична партизанська війна», а протистояння, що «мобілізує надзвичайно великі кошти та сотні тисяч солдатів».

«Будь-яка місія має дорівнювати конфлікту. Це те, що обговорюють між державами-членами і що обговорюватимуть на політичному рівні наступного понеділка в Празі у межах Ради міністрів оборони ЄС», – сказав він.

Європейський чиновник додав, що нову місію розгорнуть не на території України, а в одній із сусідніх країн. Імовірної кількості учасників місії він не розкрив.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии