В Україні запровадили нові правила оформлення субсидій

Отримати субсидії зможуть українці, які перебували у полоні, а для тих, хто через війну залишився без газу чи опалення, пільги розраховуватимуть по-іншому.Про це повідомив ПФУ.
Зазначається, що порядок призначення субсидій змінено відповідно до постанови Кабміну, ухваленої 18 квітня.
Згідно з документом, тепер з’явилася можливість призначати субсидії особам, які не менше місяця перебували в полоні. При цьому не враховуватимуться доходи осіб, які перебувають у полоні або вважаються безвісно відсутніми.
Також тепер українці зможуть надавати у відомостях адресу, за якою вони задекларовані. Раніше враховувалося лише фактичне та зареєстроване місце проживання.
Для розрахунку субсидії в опалювальний сезон домогосподарствам, які в результаті збройної агресії РФ залишилися без тепла/газу та для обігріву використовують побутові електроприлади, застосовуються соціальні нормативи на комунальну послугу з постачання та розподілення електроенергії для індивідуального опалення.
Субсидіанти, які хворіють, зможуть продовжити термін для виправлення помилки у заяві чи декларації на час хвороби, але не довше за закінчення опалювального або неопалюваного сезону. Раніше цей термін складав 30 днів.
Також для українців запроваджено зобов’язання протягом 30 днів інформувати ПФУ, якщо член домогосподарства перебував за кордоном сукупно понад 60 днів у періоді, за який враховуються доходи.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии