Коли закінчиться навчальний рік в українських школах

Через війну в Україні та перебої з електроенергією в осінньо-зимовий період цьогоріч дати навчального процесу у школярів дещо змінилися – дехто вчитиметься до 30 червня, а деякі учні підуть на заслужений відпочинок уже в кінці травня.Про це повідомляє “Апостроф“.
Так, згідно із законом України “Про повну середню освіту” (ч. 3, ст. 10), навчальний рік у школярів повинен тривати від 175 навчальних днів. Водночас через війну в Україні постановою Кабміну України визначено тривалість навчального року під час дії правового режиму воєнного стану, що передбачає початок літніх канікул для одинадцятикласників 30 червня.

Водночас інші класи закінчують навчання, як і раніше, 31 травня, але рішення може бути змінено місцевими адміністраціями.
У пресслужбі КОВА повідомили, що у Києві та Київській області більшість шкіл завершують освітній процес 31 травня. Ще 220 закладів підуть на літні канікули протягом 2-9 червня. І лише 15 закладів розпочнуть канікули з 17 червня.
У класичному календарі МОН літні канікули у школах, ліцеях та коледжах України мають розпочатися 25 травня. У приватних школах календар часто відрізняється від стандартного.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии