Стало відомо, які авто з Європи заборонено розмитнювати

В Україні діє нульове розмитнення для автомобілів, привезених із Європи, яке було запроваджене внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Хоч закон про безкоштовний режим розмитнення спрощує життя українців, однак не кожен автомобіль підпадає під скасування податкового навантаження.Експерт з посиланням на Апостроф пише, які автомобілі українці можуть завозити до країни, а які категорично заборонено.

Як розмитнити авто
Зняти автомобіль з реєстрації за кордоном;
Оформити договір купівлі-продажу та експортні документи;
Пройти митний контроль та обміняти номери на українські;
Зареєструвати машину в сервісному центрі МВС.

При розмитненні авто, привезеного з-за кордону, не потрібно платити акцизний збір, мито та ПДВ.

Які авто заборонено розмитнювати

Відповідно до закону про нульове розмитнення, в Україні скасували 20% ПДВ для імпорту легкових, вантажних автомобілів, а також мотоциклів, автобусів та кузовів. Однак існує виняток для ТЗ країни-агресора Росії та її поплічниці Білорусі, а також для транспортних засобів із тимчасово окупованих територій — їх заборонено ввозити в Україну, і для них не діють митні спрощення.

Разом з цим, варто наголосити, що нульове розмитнення автомобілів зараз відбувається за правилами, що діяли й раніше. Тобто можна возити легковий транспорт екостандарту Євро-2 і вище (випущені після 1996 року), а вантажні автомобілі та автобуси — не нижче за Євро-5 (від 2010 рік).

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии