ЄС запускає проєкт підтримки цифрової трансформації України на суму 17,4 млн євро

Європейський Союз виділяє 17,4 мільйона євро (18,5 мільйона доларів) на цифрову трансформацію України. Проєкт під назвою «Цифрова трансформація для України» підтримуватиме розвиток цифрових послуг та інфраструктури, а також повсякденне управління. Він також спрямований на розвиток системи електронного врядування, яка допоможе ефективніше реагувати на виклики, спричинені війною, інформують Економічні новини.

Естонська академія електронного урядування очолює реалізацію проекту. 

«Україна демонструє один з найдинамічніших процесів цифрової трансформації у світі — і це незважаючи на повномасштабну війну з Росією, — сказав посол Матті Маасікас, голова Представництва Європейського Союзу в Україні. «Наш обов’язок — допомогти Україні забезпечити безперервний розвиток цифрових послуг. Вони є важливими під час війни і залишатимуться такими під час відновлення». 

Проєкт сприятиме сталому розвитку державних послуг, зокрема послуг у додатку «Дія» (державний мобільний додаток, запущений на виконання обіцянки Президента Володимира Зеленського щодо оцифрування державних послуг), покращенню обміну даними між реєстрами та державними установами, наближенню української інфраструктури електронної ідентифікації до стандартів ЄС, а також розвитку системи електронного урядування для прозорого розгляду кримінальних справ. 

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии