Volkswagen може відмовитися від виробництва однієї з найпопулярніших моделей авто

Компактний Volkswagen Polo залишається популярним та масовим, проте в умовах нових еко-норм його випуск може стати нерентабельним.У Volkswagen розглядають можливість відмовитися від моделі Polo. Масовий хетчбек В-класу можуть зняти з виробництва до 2025 року. Про це стало відомо виданню Autocar, пише Експерт з посиланням на Фокус.

Нинішній Volkswagen Polo – досить вдала модель і попит на неї залишається досить високим. Однак невдовзі виробництво хетчбека може стати нерентабельним.

В усьому винні суворі еко-норми Євро-7, які мають вступити з 2025 року. СЕО Volkswagen Томас Шефер заявив, що вони зроблять бензинові та дизельні автомобілі дорожчими приблизно на 3000-5000 євро – необхідно буде встановити недешеве обладнання.

Найбільше від введення Євро-7 постраждають саме недорогі моделі на кшталт Volkswagen Polo, адже для них таке збільшення в ціні буде відчутнішим, ніж для дорожчих авто. До речі, з цієї причини знімають з виробництва і Ford Fiesta.

До того ж, на вартість авто вплине впровадження нових стандартів безпеки. За словами Томаса Шефера, зараз ведуться розрахунки рентабельності розробки нового Volkswagen Polo і незабаром буде прийнято залишкове рішення щодо долі моделі.

Polo – одна з наймасовіших моделей Volkswagen. З 1975 випущено понад 15 мільйонів авто шести поколінь.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии