Стало відомо, хто крім військових буде вручати повістки в ТЦК

Актуальним є питання хто та де може роздавати повістки військовозобов’язаним. На це питання дає відповідь сайт На Пенсии.

Особам від 18 до 60 років обов’язково потрібно з’явитися до ТЦК (територіальний центр комплектування, так само військкомат) на запрошення, після отримання повістки.

Роздачею можуть займатись представники органів місцевого самоврядування, незалежно від їх підпорядкування та форми власності, а також посадові особи районного чи міського територіального центру комплектування (ТЦК).

Закон України не надає вказівок про те, де мають вручатись повістки, що дає можливість їх вручення практично в будь-якому місці та в будь-який час: на робочому місці, вдома, на блокпостах або навіть коли ви гуляєте світлим днем ​​на вулиці.

Важливо, що співробітники ТЦК не мають права просто так запитувати документи. Цим займаються інші уповноважені особи: співробітники поліції, Національна гвардія, СБУ, Митники, Міграційна служба та ЗСУ, які підпорядковуються наказам командирів.

У зв’язку з цим існує практика вручення повісток разом із співробітниками поліції.

Якщо у вас виникають питання, то можна звертатись до контакт-центру системи безкоштовної правової допомоги за номером 0800-213-103.

Новини партнерів

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии