Новини

ВООЗ попередила про небезпечний штам Covid-19, який здатен оминати імунітет

​У всьому світі знову фіксують підвищення чисельності інфікованих Covid-19, а у ВООЗ підкреслюють серйозність ситуації. Про це повідомляється у сюжеті DW.

Експерти ВООЗ заявили, що коронавірус повторно інфікує багатьох людей – за даними організації, станом на зараз в лікарнях перебувають сотні тисяч хворих.

Європейський центр контроля та профілактики захворювання інформує, що основною причиною підвищення захворюваності в Європі є сезон відпусток та подорожей, а також послаблення імунного захисту у населення.

Окрім того, з’явився новий штам Covid-19 – BA.2.86, який отримав назву «Пірола». Американський епідеміолог Деніс Неш заявив, що новий варіант коронавіруса здатен обходити імунітет, що підвищить ймовірність зараження. За словами експерта, він може викликати складніше протікання захворювання, ніж ті штами, які світ бачив до цього.

Станом на зараз випадків інфікування «Піролою» зареєстровано небагато в декількох країнах, зокрема, США, Великій Британії та Германії.

Світові виробники вакцин на початку вересня після тестування оновлених вакцин заявили, що їх продукція буде ефективною і проти нового штаму коронавірусу. Вони вже отримали схвалення в Сполучених Штатах та будуть використовуватись вже цієї осені.

Нагадаємо, за 28 днів (з 17 липня по 13 серпня 2023 року) у шести регіонах Всесвітньою організацією здоров’я було зареєстровано понад 1,4 млн нових випадків захворювання на Covid-19, що на 63% більше у порівнянні з попередніми 28 днями. На сайті ВООЗ зазначається, що за цей час зареєстровано понад 2300 смертей від Covid-19, що на 56% менше у порівнянні з попередніми 28 днями.

Ольга Степанова

Recent Posts

Космічна експансія: NASA попередило про приховані плани Китаю щодо Місяця

Голова NASA Білл Нельсон на засіданні Комітету з асигнувань Палати представників Конгресу США заявив, що…

3 години ago

Науковці виявили гени, які можуть спричиняти посттравматичний стрес

Дослідники вивчили генетичну інформацію понад мільйона осіб і виявили 43 гени, які можуть провокувати розвиток посттравматичного…

3 години ago

Загрожує до 8 років: поляк допомагав РФ спланувати можливий замах на життя Зеленського

Польські правоохоронці у співпраці з українською прокуратурою та Службою безпеки затримали громадянина Польщі, підозрюваного в…

3 години ago

Мобілізація посилилась: стали відомі зміни, що очікують на чоловіків з інвалідністю

В Україні ухвалили новий закон, який стосується мобілізації. Нововведення торкнуться різних категорій чоловіків. Стало відомо…

3 години ago

Готували теракти: у Німеччині затримали двох російських шпигунів

У німецькому місті Байройт арештували ймовірних російських агентів, які готували серію терактів. Як повідомляє BILD, федеральний генеральний…

3 години ago

Розвідка США: розробки біологічної зброї в КНДР небезпечніші, ніж ядерна програма

США стверджують, що КНДР має активну програму розробки біологічної зброї. Північна Корея досліджує та генетично…

3 години ago