В Україні пропонують спростити держрегулювання бізнесу

Уряд пропонує суттєво спростити держрегулювання бізнесу.Кабінет міністрів подав до Верховної ради законопроект «Про прискорений перегляд інструментів державного регулювання господарської діяльності». Зміни почнуть діяти з 1 січня 2023 року. Про це повідомляє Експерт з посиланням на проект закону №8058.

Документом пропонується утворити спеціальну Комісію, яка повинна схвалити виключний перелік інструментів державного регулювання господарської діяльності у відповідній сфері та план переведення в електронну форму ліцензій, документів дозвільного характеру тощо.

Після цього уряд затверджує виключний перелік інструментів державного регулювання господарської діяльності на підставі рішення Комісії. Проектом закону передбачається:
— встановлення з 1 січня 2023 року на всій території України подвійної вимоги до чинності інструментів державного регулювання: мають бути визначені законами та включені до постанови про виключний перелік;
— з 1 січня 2023 року інструменти державного регулювання господарської діяльності не визначені законами та не включені до виключного переліку вважаються недійсними;
— закони та інші нормативно-правові акти діють у частині, що не суперечить цьому закону;
З 1 січня 2023 року запровадження нового інструменту державного регулювання господарської діяльності у відповідній сфері здійснюється шляхом включення нового інструменту до виключного переліку з одночасним скасуванням не менше ніж 2 інших інструментів державного регулювання господарської діяльності у такій сфері.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии