До 81% іноземних компонентів, виявлених у російських ракетах, походять зі США.Про це пишуть 19 червня Економічні новини з посиланням на документ експертної групи Єрмака-Макфола з питань російських санкцій.
Далі йдуть Швейцарія (8%), Німеччина (3,5%) і Японія (3,5%).
За даними Експертної групи Єрмака-Макфола, крилаті ракети Х-101 містять щонайменше 53 типи компонентів, таких як мікросхеми та мікросхеми.
Ці деталі виробляються такими компаніями, як STMicroelectronics (Швейцарія), Vicor (США), XILINX (США), Intel Corporation (США), Texas Instruments (США), ZILOG (США), Maxim Integrated (США) і Cypress Semiconductor (США).
Як повідомляється, крилаті ракети 3М-14 “Калібр” містять 45 типів електронних компонентів.
Балістичні ракети 9М723 “Іскандер” оснащені 15 типами іноземних деталей, а крилаті ракети 9М728/9М729 – 32.
У крилатих ракетах повітряного базування Х-47М2 “Кинжал” – щонайменше 48 іноземних компонентів.
Також повідомляється з посиланням на Міноборони України, що ракети “Торнадо-С” містять чіпи виробництва Intel.
За словами президента Володимира Зеленського та голови Офісу президента Андрія Єрмака, російські ракети, які 13 червня вбили 13 людей у Кривому Розі, містили понад 50 компонентів іноземного виробництва.
Українські представники зустрілися з дипломатами країн, з яких ці компоненти були виготовлені. Партнерам України було надано перелік компаній, які постачають Росії частини зброї, що використовуються для смертоносних атак на мирне населення.
Президент Зеленський закликав до санкційних обмежень проти цих компаній “на глобальному рівні”, а також до посилення “експортного контролю над критично важливими компонентами”.
Заступник начальника Головного управління розвідки Міністерства оборони Вадим Скібіцький заявив 19 травня, що Росія може виробляти до 67 ракет на місяць, включаючи 35 крилатих ракет Х-101с, 25 крилатих ракет “Калібр”, п’ять балістичних ракет М723 для системи “Іскандер-М” і дві гіперзвукові балістичні ракети “Кинджал”.
Багатодітна родина із Набережних Челнів готова назвати свого п’ятнадцятого спадкоємця Орєшнік або Орєшніца – на…
Під виглядом "успіху" Укрнафти демонструються фактично результати роботи двох підприємств (Укрнафта і Укртатнафта) під управлінням…
Україна має щонайменше три роки, перш ніж Росія накопичить необхідні ресурси для масштабного наступу на…
До кінця листопада 2024 року Генеральний штаб Збройних сил України представить оновлений план укладання контрактів…
Цього тижня в Німеччині до гамбурзького порту зайшов британський авіаносець HMS Queen Elizabeth. У ніч…
Якщо ви не встигли пройти повторний огляд, є важливі терміни, які не можна пропустити. Зокрема,…