Пілот-оператор БпЛА: де навчають спеціалістів

В одному з вишів системи МВС реалізують проєкт з підготовки пілотів-операторів БпЛА.В умовах військового стану, виникла необхідність у підготовці пілотів-операторів БпЛА для підрозділів Національної поліціії України під час навчання у відомчих закладах. Про це інформує Експерт із посиланням портал МВС.

Реалізацію проєкту розпочали викладачі кафедри тактико-спеціальної підготовки у тісній співпраці зі школою «ТЕХНОПАРК ФЛАЙТ СІТІ 4.0.» за особистої підтримки голови правління. Протягом кількох місяців 36 курсантів 2-го курсу факультетів підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності та підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції опанують теоретичну частину – загальні технічні характеристики квадрокоптерів, тактику застосування БпЛА, радіочастоти, топографію, метрологію, та набудуть практичних навичок щодо управління новітніми дронами.

Проєкт реалізують у межах первинної військово-професійної підготовки. Після проходження курсу курсанти та курсантки отримають сертифікати.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии