Як нова технологія «Укроборонпрому» може змінити хід війни

Дальність польоту міни становить 4500 м. Вона ідеально підходить для ведення боїв в умовах щільної забудови. Для виробництва уламкових мін «Укроборонпром» використовує чавун.«Укроборонпром» почав виробляти в одній із країн НАТО осколкові міни, призначені для знищення неброньованої автотехніки, особового складу та легких укріплень. Представник держконцерну Олег Болдирєв стверджує, що 82-мм боєприпаси здатні змінити перебіг війни. Про це пише Експерт з посиланням  itechua.
Дальність польоту міни становить 4500 м. Вона ідеально підходить для ведення боїв в умовах щільної забудови. Для виробництва уламкових мін «Укроборонпром» використовує чавун.
За словами Болдирєва, головною «фішкою» міни є абсолютна повторюваність. Боєприпаси із різних партій ідентичні. За часів СРСР під час виробництва мін допускалися відхилення. У сучасних умовах вони неприпустимі.
Раніше «Укроборонпром» почав серійно виробляти боєприпаси дефіцитних калібрів на зразок 152 мм. Для виготовлення використовуються технології NATO. Снаряди випускаються як на українських, так і зарубіжних виробничих потужностях. Запуск власного виробництва дозволить Україні зменшити залежність від постачання боєприпасів з-за кордону.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии