Стало відомо, скільки компаній вже приєднались до Дія.City

До Дія.City приєдналися вже понад 350 компаній, серед нових резидентів — military-tech проєкти.До одного з найкращих правових і податкових просторів Європи Дія.City вже приєдналися 354 компанії. Як передає Эксперт, про це віцепрем’єр-міністр — міністр цифрової трансформації Михайло Федоров повідомив у ТК.

“Серед нових резидентів — military-tech проєкти та продуктові стартапи”, — зазначив Федоров. Зокрема за його словами, до Дія.City приєдналися “українська технологічна компанія Strata 22, яка разом із ЗСУ створює мультимедійні системи для безпечної та ефективної бойової підготовки за стандартами НАТО” та “науково-виробниче підприємство оборонно-промислового комплексу України “Радіонікс”, що займається розробкою і ремонтом радіолокаційних систем та оптико-електронного обладнання”.

Крім цього, резидентами Дія.City стали компанія AIBODY із Великої Британії, яка запустила перший у світі цифровий людський організм, міжнародна платформа пошуку нерухомості на вторинному ринку Flatfy та кіберспортивний багатофункціональний майданчик Starladder”, — додав міністр. Федоров закликав ставати “резидентами Дія.City, щоб використовувати всі можливості спеціального простору для розвитку та масштабування”.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии