Загальна мобілізація: що робити, якщо закінчилась відстрочка від призову

Після закінчення відстрочки людина знову може отримати повістку для призову на військову службу. Рішенням Кабінету Міністрів України відстрочку від мобілізації для військовозобов’язаних фахівців продовжили на два місяці. Це було викликано тим, що у вересні-жовтні закінчуються відстрочки, які отримали тисячі фахівців на початку війни. Відповідно до цього рішення відстрочку може бути продовжено лише один раз. Про це інформує Експерт з посиланням на ZN,UA.

Після закінчення відстрочки людина знову може отримати повістку для призову на військову службу.
Громадяни, які в результаті проходження комісії, були визнані тимчасово непридатними або отримали підтвердження, що потребують лікування, можуть отримати відстрочку на строк до шести місяців. Після цього їм потрібно знову пройти військово-лікарську експертизу, щоб з’ясувати, чи придатні вони до служби.

Повістку можуть вручити за місцем проживання та місцем роботи, на вулиці, у громадських місцях та на блок-постах. Зробити це може співробітник територіального центру комплектування та соціальної підтримки (ТЦКСП), а також уповноважена особа органів місцевого самоврядування, керівник підприємства, установи, організації.

У повістці мають бути вказані:
прізвище, ім’я, по батькові, рік народження призовника та його адреса;
місце роботи особи;
вид повістки (уточнення облікових даних, проходження медкомісії, прибуття до ТЦКСП, призов на військову службу до ЗСУ);
дата, час та адреса, за якою необхідно з’явитися.

Також вона має містити попередження про необхідні документи, а також назву органу, печатку, підпис, прізвище, ім’я та по батькові керівника ТЦКСП.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии