В Кропивницькому розгорівся скандал через директора театру з проросійським минулим

В’ячеслав Вандрашек, який балотувався до Верховної ради від проросійської партії “Союз”, зараз бореться щоб залишитись на посаді директора головного театру Кропивницького

Його також підозрюють у претендуванні на посаду керівника херсонського театру під час російської окупації. Про це пише політичний експерт Світлана Кушнір.

Світлана Кушнір відзначає, що в той час коли росіяни нищать українські театри ракетними ударами, як це було у Чернігові, за посаду директора Кіровоградського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М. Л. Кропивницького бореться В’ячеслав Вандрашек, який був пов’язаний з проросійськими політичними силами.

“У В’ячеслава Вандрашека теж є політичне минуле, яке не можливо відмінити – безпосередня причетність до «Партії Союз», від якої на виборах у 2012 році він балотувався до Верховної ради України у мажоритарному округу міста Херсон. Станом на 2013 рік «Союз» було однією з 14 найбільших проросійських партій України”, — пише Світлана Кушнір.

За словами Світлани Кушнір, в культурному середовищі Херсона, де Вандрашек працював адміністратором театру, ходить інформація про зв’язок В’ячеслава Вандрашека з російською окупаційною владою.

“Загадкова історія про яку подейкують у культурних колах Херсонщини, а саме про розгляд можливості призначення росіянами Вандрешека на керівну посаду у театрі Куліша”, — зазначає Кушнір.

Як повідомлялось раніше, В’ячеслав Вандрашек керує театром у Кропивницькому з 1-го грудня 2022 року та був призначений на цю посаду поза конкурсом. Кіровоградська обласна рада прийняла рішення про проведення конкурсу на його посаду, натомість Вандрашек подав заяву в суд, вимагаючи скасувати розпорядження Кіровоградської облради.

Новини партнерів

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии