США розробляють ядерні установки для космічних кораблів

У США готують ядерні силові установки для малих космічних кораблів.Підрозділ оборонних інновацій США уклав контракти з компаніями Ultra Safe Nuclear Technologies та Avalanche Energy для демонстрації наступного покоління ядерних силових установок і потужностей для малих космічних кораблів. Про це інформує Експерт з посиланням на Информационное сопротивление.

Як повідомляє видання World Nuclear News, компанії випробовуватимуть рішення, які нададуть невеликим космічним кораблям можливість маневрувати за бажанням у цисланарному просторі та забезпечать потужні корисні навантаження для підтримки та розширення космічних місій Міністерства оборони. Це також прискорить впровадження комерційних технологій у всій армії США.

Компанії просувають два різних підходи для прискорення наземних і льотних випробувань для ядерних прототипів: компактний термоядерний синтез і концепції радіоізотопів наступного покоління. Кінцевою метою нових контрактів є запуск успішної демонстрації орбітального прототипу у 2027 році кожного підходу.

«Розширені ядерні технології забезпечать швидкість, потужність та чутливість для підтримки операційної переваги в космосі. Ядерні технології традиційно розроблялися та керувалися урядом, але ми виявили успішну екосистему комерційних компаній, включаючи стартапи, які впроваджують інновації в космічній ядерній сфері», – йдеться у повідомленні.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии