У США випустили напій із зображенням Путіна-Коротуна, якого б’ють в обличчя

Зображення Путіна, що прямо в обличчя б’є боксерська рукавичка в кольорах українського прапора — так виглядає етикетка солодкого газування Putin Punch , яке випустили в Коннектикуті. В англійській мові слово punch має кілька значень: пунш, удар, а також зневажливу назву людини невисокого зросту. Власник компанії-виробника напою  Роберт Метц не випадково вибрав саме такий каламбур для назви свого солодкого газування. Так він та його співробітники вирішили продемонструвати щиру підтримку українцям, пишуть Економічні новини з посиланням на Новости N.

“Це фруктовий пунш, смак якого набагато терплячий за традиційний смак нашої содової. Ідея випускати «путінський пунш» чи «удар по пиці Путіна» прийшла нам у перші дні повномасштабної війни. Наш колектив прагнув допомогти українцям як морально, так і матеріально»,   – розповідає власник компанії Avery Роберт Метц.

12 пляшок путінського пуншу коштують 15 доларів. Кожні 50 центів із проданої пляшки перераховують до благодійних організацій, які підтримують Україну. Раніше компанія присвячувала випуск своїх газованих напоїв різним актуальним подіям у світі. 2020-го на честь президентських виборів у США порадували своїх клієнтів виноградом «Трамптоніком» та ягідним міксом «Байден Беррі». А у відповідь на пандемію коронавірусу випустили солодкий коронавірусний коктейль зі смаком лайма та апельсина.

«Ми завжди робимо маленькі комічні проекти. Кому вони можуть здатися несерйозними, але не для нас. Ми не можемо боротися із ворогом безпосередньо на полі бою. Проте ми можемо робити те, що добре вміємо — виробляти солодке газування. Тому й допомагаємо українцям у такий спосіб»,   — каже Роберт.

Незважаючи на мультяшний образ диктатора, мета проекту, за словами Роберта Метца, дуже важлива згуртуватися з усім світом навколо України і підтримувати її всіма можливими способами.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии