Канада заарештує активи російського мільярдера Абрамовича

Канада оголосила 19 грудня, що розпочинає процес арешту близько 26 мільйонів доларів у компанії Granite Capital Holdings Ltd, яка належить російському олігарху Роману Абрамовичу, що перебуває під санкціями.«Це перший раз, коли Канада використовує свої нові повноваження, які дозволяють уряду продовжувати арешт активів, що належать особам, які перебувають під санкціями», — йдеться у повідомленні. 

За словами Міністра фінансів Канади Христі Фріланд, російські олігархи були причетні до «незаконного та варварського вторгнення в Україну», і Канада «не буде притулком для їхніх нечесно здобутих прибутків». 

«Російські еліти мають заплатити ціну за свою підтримку жорстокого режиму (президента РФ Володимира) Путіна. Справедливо і доречно, щоб російські активи були використані для допомоги у відновленні України», — сказала вона. 

У відповідь на повномасштабне вторгнення Росії в Україну 24 лютого Канада запровадила санкції проти ще понад 1500 фізичних та юридичних осіб з Росії, України та Білорусі, згідно з повідомленням уряду країни.

Абрамович вважається одним з найбагатших людей в Росії, його статки становлять понад 20 мільярдів доларів.

У вересні агентство Bloomberg повідомило, що Абрамович зустрівся з саудівським спадкоємним принцом Мухаммедом ібн Салманом в Саудівській Аравії в серпні в рамках переговорів, які привели до великого обміну полоненими 21 вересня, в ході якого Росія звільнила 215 військовополонених.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии