З компанії Twitter за один день звільнилося 1200 людей

Після ультиматуму про 80-годинний робочий тиждень, висунутого новим власником Twitter Ілоном Маском, у компанії почалися масові звільненняПісля ультиматуму про 80-годинний робочий тиждень, висунутого новим власником Twitter Ілоном Маском, у компанії почалися масові звільнення. Про це 18 листопада пише The New York Times із посиланням на внутрішні документи Twitter, інформує Експерт з посиланням на Гордон.

За даними видання, уже 1200 осіб вирішили покинути компанію. З огляду на все, Маск не очікував такої кількості неохочих продовжувати діяльність під його керівництвом, пише газета.

Ці цифри підтверджує видання Fortune, воно повідомляє, що після листа Маска про збільшення обов’язкового навантаження заяви на звільнення подало від 1000 до 1200 осіб.

Insider повідомляє, що зараз у компанії залишилося загалом приблизно 2 тис. співробітників. До придбання Маском соцмережі у ній працювало приблизно 7,5 тис. осіб.

16 листопада стало відомо про лист Маска співробітникам Twitter про те, що через конкуренцію їм доведеться працювати «з високою інтенсивністю», а саме – щонайменше 80 годин на тиждень. Згоду потрібно було дати протягом доби, альтернативою є звільнення із тримісячною вихідною допомогою.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии