Ілон Маск запустив у Twitter опитування про повернення облікового запису Трампа

У голосуванні за розблокування сторінки Дональда Трампа у Twitter беруть участь приблизно мільйон людей на годину.Американський підприємець Ілон Маск запитав своїх читачів, чи потрібно повертати колишньому президенту США Дональду Трампу його акаунт у Twitter. Відповідне опитування Маск опублікував на своїй особистій сторінці в соціальній мережі, інформує Експерт.

Голосування за повернення Дональда Трампа триватиме упродовж доби. Через 12 годин із моменту публікації в опитуванні взяли участь понад 9 мільйонів людей. Трохи більш ніж половина користувачів проголосувала за те, щоб колишній американський президент отримав доступ до своєї сторінки у Twitter.

Ілон Маск зазначив, що опитування про долю акаунта Трампа набирає приблизно по 1 мільйону голосів на годину. Про свій намір повернути експрезидента США у Twitter підприємець заявляв ще до придбання соціальної мережі.

На думку Маска, блокування колишнього американського лідера було помилкою. Він зазначав, що довічний бан повинен застосовуватися лише щодо ботів, інтернет-шахраїв та спам-акаунтів.

Підприємець також наголосив на тому, що обмеження, створені для Дональда Трампа, не завадили політику публічно висловлювати свою думку. Водночас такі заходи відштовхнули американців від популярного соціального майданчика.

У компанії Twitter ухвалили рішення про блокування Трампа ще у січні 2021 року. Причиною цього став штурм Капітолія США його прихильниками. На момент усунення за сторінкою політика стежило понад 80 мільйонів людей.

У відповідь Дональд Трамп заявив про створення власної соціальної мережі TRUTH Social. За його словами, новий соціальний майданчик надасть користувачам «право голосу» незалежно від їхніх поглядів.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии