З Лондона до Львова прибули карети швидкої допомоги

В Україну прибули карети швидкої допомоги.До Львова прибули карети швидкої допомоги з Лондона, інформує The Guardian.

П’ять транспортних засобів, наданих благодійною організацією Medical Life Lines Ukraine, будуть відправлені до Херсону, Куп’янська і Ворожби. З моменту повномасштабного вторгнення волонтерська група пожертвувала 43 автомобілі. Було зібрано понад 400 000 фунтів стерлінгів. П’ять автомобілів швидкої допомоги передали МОЗ України.

Водії-волонтери, які приїхали з південно-західного Лондона, привезли медичні засоби, зокрема засоби для пересування та вітаміни. Повідомляється, що раніше МОЗ просило надати дитячий одяг і собачий корм для собак-рятувальників, які шукають людей у зруйнованих будівлях. «Ми робимо це, тому що можемо», – сказав лідер групи Деніел Уайтхед Guardian. «Звичайні люди можуть робити речі, які змінюють життя людей в Україні, які вкрай потребують допомоги. Українці страждають. Це моральний обов’язок», – повідомив Деніел Уайтхед.

Кожен водій збирає по 7000 фунтів стерлінгів на купівлю карети швидкої допомоги. Дві з моделей можуть впоратися з бездоріжжям. Лідер групи розповів, що волонтери приїхали з Великобританії, Франції та США. «Ми були вражені рівнем підтримки», – сказав Деніел Уайтхед.

Новини партнерів

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии