Стало відомо, коли переселенці почнуть отримувати соцпослуги за місцем перебування

ВПО отримуватимуть соцпослуги по-новому.Уже з 1 жовтня переселенці зможуть отримувати соціальні послуги простіше і швидше. З першого жовтня Міністерство соціальної політики впроваджує в усіх регіонах України єдину інформаційну систему соціальної сфери (ЄІСС). Завдяки цьому внутрішньо переміщені особи (ВПО) зможуть отримувати соціальні послуги за місцем перебування, а не реєстрації. Про це інформує Експерт з посиланням на АРМІЯINFORM.

Це дозволяє централізувати призначення, нарахування та виплати для ВПО, що значно прискорить отримання допомоги та розв’язання проблемних питань переселенців.

Тепер органи соціального захисту надаватимуть послуги незалежно від того, яку адресу вказано у людини в документах. Так, внутрішні переселенці в будь-якому регіональному управлінні соціального захисту зможуть:
— швидко змінити в довідці ВПО неактуальне місце проживання;
— виправити помилкові або некоректні дані в заяві на отримання довідки ВПО;
— з’ясувати та усунути причину затримки допомоги на проживання.

Єдина інформаційна система соціальної сфери завершує тестовий етап експлуатації у Житомирській, Рівненській та Вінницькій областях. Окрім того, триває підключення співробітників управління соцзахисту з інших областей для її впровадження по всій країні.

Нагадаємо, що протягом шести місяців широкомасштабного вторгнення рф в Україну кількість внутрішньо переміщених осіб постійно зростає, і за даними Міжнародної організації з міграції на кінець літа становила близько 6,9 млн осіб.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии