В іспанському аеропорту конфіскували картину Пікассо вартістю близько €500 тис.

Інцидент стався ще 5 липня, але іспанські митники повідомили про нього лише в понеділок.Іспанська митна поліція конфіскувала в аеропорту Ібіци ескіз авторства Пабло Пікассо вартістю понад 450 тисяч євро, оскільки чоловік, який його перевозив, не зміг підтвердити права власності на нього.

Про це пише Експерт з посиланням на «Європейську правду» та  DW.

Інцидент стався ще 5 липня, але іспанські митники повідомили про нього лише в понеділок. Правоохоронці Швейцарії перед тим повідомили їм про пасажира, який перевозить картину за «підозрілих умов».

У чоловіка, який прибув із Цюриха на Ібіцу для відпочинку, виявили ескіз Пікассо під назвою Trois personnages («Три персонажі»). Він заявив, що це копія роботи, показавши на підтвердження своїх слів чек на 1500 євро.

Але у валізі пасажира знайшовся ще один чек з мистецької галереї Цюриха на 454 тисячі євро. Попереднє розслідування показало, що ескіз є оригіналом, а вартість, вказана на прихованому чеку, збігається з ринковою.

Тепер ескіз передадуть мистецтвознавцям для більш ретельного аналізу. А на пасажира чекають імовірні звинувачення в контрабанді творів мистецтва і недекларування цінної речі під час перетину кордону.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии