ЄС обіцяє Україні збільшити військову допомогу

Глава європейської дипломатії Жозеп Боррель сказав, що Україні потрібно більше зброї і ЄС її надасть.Міністри закордонних справ Європейського Союзу пообіцяли ще 500 мільйонів євро військової допомоги Україні, інформує Експерт з посиланням на Associated Press.

Рішення про допомогу було прийнято після спілкування з міністром закордонних справ України Дмитром Кулебою, який сказав, що «вдячний» за нові кошти, завдяки яким загальна сума допомоги від ЄС становить 2,5 мільярда євро, але все ж закликав 27 країн надати більше.

«Якщо щось потрібно продовжувати, то це поставки зброї», — сказав міністр закордонних справ Литви Габріелюс Ландсбергіс.

У свою чергу глава європейської дипломатії Жозеп Боррель сказав, що Україні потрібно більше зброї. «Ми її надамо. Війна триватиме», — зазначив Боррель.

«Я впевнений, що Путін розраховує на демократичну втому. Я в цьому переконаний. Він вважає, що демократії слабкі, новини перекриваються іншими новинами… Але ні. Європейські суспільства не можуть дозволити собі втому. Вони прийняли рішення про обмежувальні заходи щодо російської економіки, і вони повинні цього дотримуватися», — сказав Боррель.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии