Український автозавод виробив потужне авто

Український виробник випустив автогідропідйомник SOCAGE DA324.Завод комунальної техніки АЛЬФАТЕКС виготовив потужний автогідропідйомник SOCAGE DA324.

Нова техніка дасть змогу енергетикам швидше ліквідовувати аварії та виконувати планові ремонтні роботи в мережі. ДТЕК Київські регіональні електромережі отримав потужну автовишку завдяки проєкту енергетичної безпеки (ПЕБ), який фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках міжнародної технічної допомоги.

Автовишка SOCAGE DA324 має наступні технічні характеристики:

робоча висота підйому — 24 метрів;

горизонтальний виліт стріли — 11 метрів;

кут повороту стріли — 360 градусів;

вантажопідйомність люльки — 250 кг;

наявність багатьох опцій для комфорту і простоти в управлінні одночасно.

Управління всіма рухами стріли здійснюється за допомогою двох пультів, які встановлені на турелі та в люльці. Пульт управління на поворотній платформі обладнаний стаціонарним сидінням оператора. При цьому оператор має можливість безперешкодного повороту в зоні кабіни автомобіля, знаходячись в кріслі.

Для безпечної експлуатації автопідйомника в міських, стиснених умовах, основний гідроциліндр подовження стріли, гідравлічні рукава, тягові ланцюги, електричні кабелі та інші механізми подовження стріли розміщені в середині телескопічних стріл.⠀Автопідйомник обладнаний системою стабілізації люльки по горизонталі в незалежності від положення стріли.

Для підвищення рівня безпеки роботи поблизу ліній електропередач, люлька обладнана електроізоляцію до 1000 В.⠀Поворот люльки на 90 градусів вліво і 90 градусів вправо забезпечить додатковий комфорт і зручність при роботі, розширюючи робочу зону обслуговування.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии