США продадуть Австралії 220 крилатих ракет великої дальності «Томагавк»

За повідомленням Агентства оборонної безпеки США, Сполучені Штати схвалили запит Австралії на придбання до 220 крилатих ракет великої дальності «Томагавк». Угода, яка обійдеться Австралії в 895 мільйонів доларів, включає технічне обслуговування і логістичну підтримку. Це зробить Австралію другою країною після Великої Британії, яка отримає американські ракети цього типу, інформує Експерт.

Очікується, що продаж посилить здатність Австралії взаємодіяти з військово-морськими силами США та інших союзників, а також її здатність брати участь у місіях, що становлять взаємний інтерес. Крім того, в рамках цієї угоди США також продадуть Австралії щонайменше три підводні човни класу «Вірджинія».

Створення власних флотів нових атомних підводних човнів Австралією і Великобританією має на меті посилити можливості союзників в Індо-Тихоокеанському регіоні. Міністр оборони Австралії Пет Конрой заявив, що зброя є необхідним засобом стримування.

Ракета «Томагавк» — це стратегічна зброя великої дальності, яка летить на гранично малих висотах і оминає рельєф місцевості. Вона випускається в трьох модифікаціях: морського базування SLCM, наземного базування GLCM і повітряного базування MRASM.

Ця угода є значним кроком вперед з точки зору зміцнення військового потенціалу США та їхніх союзників у регіоні. Очікується, що угода матиме значний вплив на баланс сил в регіоні.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии