РФ втрачає вплив в інших пострадянських державах через війну в Україні, — ISW

Росія може втратити свій вплив у країнах, що колись були частинами СРСР, через конфлікт в Україні.Про це пише Експерт з посиланням на Українська правда
Згідно з даними ISW, переміщення Росією так званих «миротворчих сил» з Нагірного Карабаху в Україну може підривати вплив Росії на Вірменію. Аналітики нагадують, що прем’єр-міністр Вірменії, Нікол Пашинян, звинувачує Азербайджан у підготовці до нової широкомасштабної атаки на Нагірний Карабах.
Пашинян заявив, що «Вірменія повинна звернутися до Ради Безпеки ООН, якщо Російська Федерація не зможе підтримати перемир’я у Нагірному Карабасі за договором від 9 листопада 2020 року».
Згідно з думкою експертів, «миротворчі сили» Росії, що були розміщені в Нагірному Карабасі, найімовірніше, не мали достатнього чисельного складу. Це пов’язано з тим, що підрозділи 15-ї окремої гвардійської мотострілецької бригади, яка єдине миротворче підрозділ Росії в цьому регіоні, були передислоковані з Нагірного Карабаху в Україну у березні 2022 року.
У звіті підсумовують: «Росія, ймовірно, втратить військовий вплив в інших пострадянських державах, оскільки Москва передислокувала елементи постійно дислокованих російських військ з російських баз у Киргизстані, окупованій Грузії (Абхазії та Південній Осетії) і Таджикистані для участі в бойових діях в Україні».
 

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии