Очільник Кремля Володимир Путін спить у кисневій камері — ЗМІ

Очільник Кремля Володимир Путін спить у кріогенній кисневій камері, оскільки у такий спосіб намагається продовжити собі життя. Да більше, у нього є ігровий майданчик, який схожий на божевільний «Неверленд».Про це дізналися американські журналісти Daily Star від своїх джерел у розвідці США, пише Експерт з посиланням на Економічні Новини.
У російського диктатора є «ультрасучасна кріокамера». Путін досі плекає надію, що вона може вилікувати його від хвороб.  Як стверджує один із інсайдерів, очільник Кремля спить в кріокамері у трусах, шкарпетках, рукавицях та смішних окулярах. Тепер Путін офіційно та остаточно збожеволів. У нього в особняку є ультрасучасна кріокамера, яка може бути також кисневою камерою… він заходить до неї в цих сміховинних окулярах, білих рукавичках, трусах та шкарпетках і думає, що це вилікує його від хвороб. Це не так. Вони надто запущені, – поділилося своїми даними анонімне джерело видання
Як вдалося дізнатися журналістам, кріокамера російського диктатора знаходиться у спа-центрі його маєтку на Валдаї. Модель, якою користується Путін, може працювати як кріокамера та киснева камера, завдяки якій тканини його організму насичуються киснем у 15 разів більше, ніж зазвичай, — йдеться в повідомленні.
За словами джерел журналістів у розвідці, разом з очільником Кремля також живуть швейцарські лікарі та дантист, які стежать за його станом. Окрім того, зазначається, що медики роблять все можливе, щоб придушити симптоми деменції, яка набирає обертів – судоми й нерозбірливу мову.
Як стверджує редакція видання, у згаданій резиденції Путіна також є ігровий майданчик. Інсайдери журналістів розповідають, що він «стає схожим на божевільний Неверленд». Це аналог того самого Неверленда Майкла Джексона, вартість якого сягає 22 мільйонів доларів.  Путін зараз перебуває в цьому особняку. Також там живе Кабаєва та їхні діти, — пише видання.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии