Український застосунок «Дія» хочуть адаптувати для інших країн

США мають намір «повторити успіх» української програми електронного врядування «Дія» для створення аналогічних систем в інших країнах.Про це в кулуарах Всесвітнього економічного форуму в Давосі розповіла адміністраторка USAID Саманта Павер, повідомляє Експерт з посиланням на  Axios.
Павер пояснила, що «Дію» візьмуть за основу для створення аналогічних застосунків для інших країн. Україна поділиться своїм досвідом. Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров обговорить це на зустрічах з представниками кількох країн.
«Україна готова поділитися своїм підходом і технологіями з іншими країнами, а USAID планує розпочати обговорення з країнами щодо потенційного використання «Дії» як шаблону для створення власних програм», – зазначила Павер.
Відомо, що зацікавився проєктом уже уряд Молдови, який також сподівається на партнерство з країнами півдня.
Наразі проєкт перебуває на початковій стадії. Для проведення техніко-економічних обґрунтувань у країнах, які виявили зацікавлення, виділили 650 тисяч доларів.
Саманта Павер також додала, що адаптація «Дії» буде корисною для доступу до послуг, економічного зростання та прозорості урядів.
Зазначимо, що на розробку та модернізацію порталу та мобільного застосунку «Дія» в цілому витрачено близько 76 мільйонів гривень впродовж 2019-2021 років.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии