США успішно випробували гіперзвукову ракету Raytheon

У Пентагоні розповіли про випробування ракети Raytheon.У Пентагоні повідомили, що Сполучені Штати успішно випробували гіперзвукову повітряно-реактивну ракету Raytheon Technologies Corp, здатну розвивати швидкість, що в п’ять разів перевищує швидкість звуку. Про це інформує Експерт з посиланням на Reuters.

Програмою розробки концепції гіперзвукової повітряно-реактивної зброї (HAWC) керує управління перспективних дослідницьких проєктів (DARPA) міністерства оборони США. З вересня було проведено чотири випробування повітряно-реактивної зброї, які здійснювали Raytheon та Lockheed. Всі випробування Raytheon були успішними.

«Розвиток гіперзвукових можливостей нашої країни є критично важливим національним імперативом і це був важливий крок вперед. Послідовні успішні льотні випробування дають нам ще більшу впевненість у технічній зрілості нашого прототипу HAWC», — сказав президент компанії Raytheon Уес Кремер.

Нагадаємо, перший запуск гіперзвукової ракети HAWC було проведено у вересні 2021 року. У заяві Пентагону говориться, що нова зброя «дасть військам США можливість за хвилини завдавати удару за сотні і навіть тисячі миль, щоб усунути широкий спектр важливих цілей».

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии