Ріші Сунак попросив провести аудит ефективності британської допомоги Україні

Про це повідомляють джерела програми BBC Newsnight. За їхніми словами, прем’єр-міністр Великої Британії попросив оцінити, скільки і чого було вкладено в допомогу Україні та якого результату було досягнуто.Ця новина викликала занепокоєння у членів уряду, які виступають за безумовну підтримку України.

«Війни не виграються [аудитом]. Війни виграються на інстинктах. На початку цього року Борис [Джонсон] сказав: давайте просто зробимо це, тож Ріші потрібно спрямувати свого внутрішнього Бориса у зовнішній політиці [на підтримку України] і ні на що інше», — говорить один зі співрозмовників BBC Newsnight.

Президент України Володимир Зеленський, кажуть джерела, знає про ці коливання. Він розмовляв із Сунаком і говорив, що підтримка Великої Британії вкрай важлива Україні.

Нагадаємо, що Велика Британія — один із головних прихильників України в цій війні. У 2022 році вона виділила щонайменше 2,3 млрд фунтів на озброєння та іншу допомогу. Водночас Британія після пандемії та війни переживає одну з найсильніших економічних криз за останні роки. Інфляція в країні перевищить 10% за підсумками 2022 року.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии